מזרונים

מזרון, מזרנים

האיכות של המזרונים בהחלט תקבע את האיכות של השינה שלכם. שינה איכותית ובריאה משפיעה על מצב הרוח והאנרגיות במהלך היום. ומה יותר נכון מאשר ניסיון? תוכלו כיום למצוא יצרני מזרונים שיאפשרו לכם לקחת את המזרון לדירתכם, ולהתנות בו לתקופה של עד כחודש. עליכם להבין, כי מזרון חדש, ולא משנה אם הינו רך או חצי קשה, יכול לגרום לכם להרגיש בהתחלה יותר קשה ממה שהוא באמת, מה שאומר שהתרשמות ראשונית איננה קובעת במקרה כזה, והיא בוודאי עשויה להטעות אתכם.

אילו סוגי מזרונים הכי פופולריים?

קשה להצביע על סוגי המזרנים הכי פופולריים, יש לא מעט, טובים יותר או טובים פחות. בדקנו והחלטנו לשבח את המזרנים האורתופדיים בלי קפיצים, ואף את מזרני הספוג. ולהלן נסביר –

  • מזרונים אורתופדיים בלי קפיצים – מדובר במזרונים גמישים, שמיוצרים בהתאמה אישית עבורכם. אפשר לבחור במזרונים מהסוג הזה – לנשים – המזרון עם הצד הרך; לגברים – המזרון עם הצד הקשיח. ניתן בהחלט אף לבחור הפוך. המזרן הזה מכיל ליבה של פוליאוריטן קשיח, כאשר על גביו יש שכבות יותר רכות, כדי להגיע לנינוחות מושלמת. השכבות למעלה של הנוחות נחלקות לשלושה חומרים – ויסקו אלסטי – מדובר על חומר גמיש, שתחילת ייצורו הייתה בשביל נאס"א; ספוג לבן – שהינו ספוג רך ופשוט; שכבה של לטקס – עסקינן אודות גומי קפיצי ואלסטי. מדובר במזרון איכותי מיד, כאשר היתרונות של השימוש בו מורגשים עם הקימה לאלתר מהמיטה.
  • מזרנים ספוגיים – אומנם מדובר על מזרנים מאוד פשוטים, עם תג מחיר מועט, אך הוא שונה בהתאם לכמה נתונים. לרבות – הממדים, הצבע אשר אמון על קושי וצפיפות המזרן, והעובי שלו. הספוגים הצהובים נחשבים כהכי איכותיים, הספוגים הלבנים מאופיינים כמזרנים עם איכות ממוצעת, כאשר הספוגים הרכים, שצבעם סגול, או הקשיחים שצבעם כחול נחשבים כאיכות טובה.

מה כדאי שתדעו על אחריות ועל עלות מזרונים?

כמו כל מוצר, גם כאשר דנים על אחריות של מזרונים, ככל שהאחריות שניתנת רבה יותר, ניתן להבין שעסקינן אודות מזרון עמיד ואיכותי. האינדיקציה שלכם לאיכות המזרונים צריכה לבוא לידי ביטוי באורך תקופת האחריות. משמע – עבור מזרן פשוט, לרוב תקבלו אחריות לתקופה של בין שנה לבין שלוש שנים; ואילו למזרן יותר עמיד ויותר איכותי, בדרך כלל תקבלו מינימום אחריות בת כעשר שנים. בהיבט של עלות המזרון, אל תצפו למצוא מזרן איכותי שיתומחר במעט כסף. השקעה במזרן איכותי, בהחלט משתלמת, בשל עמידותו לאורך שנים רבות. ברור שאינכם חייבים לבחור במזרונים הכי יקרים, או הכי זולים. כמו ברכישת כל מוצר, דרך הביניים הכי כדאית.