מזרון

מזרון, מזרנים

כמו כל רכישה, כך גם ברכישת מזרון, כדאי להבין איך והיכן בכלל מתחילים. המון דברים צריך להביא בחשבון, ממש קצרה היריעה מלהכיל, בפרט באם מדובר על קניית המזרון הראשון שלכם. ניסינו להתרכז בדברים הכי חשובים, ולכן במאמר זה נתרכז בהבנה מתי יש להחליף מזרן, מתי יש לקנות אותו בצורה מקוונת ומתי יש לקנות אותו בחנות רגילה.

איך תדעו מתי רצוי להחליף מזרון

קודם כל, על מנת להבין מתי כדאי להחליף מזרון, תשאלו את עצמכם את שאלת מיליון הדולר – כמה שנים המזרן אצלכם. אתם בוודאי מרימים כעת את הגבות, ושואלים את עצמכם – מדוע? ובכן, התקופה שבה אתם משתמשים במזרון מטה את הכף להחלטה באם לרכוש מזרן חדש או לאו. בממוצע, מזרן אפקטיבי עד שמונה או תשע שנים. הדבר ממש לא טאבו מוחלט, כי אם לרוב מהווה אינדיקציה משמעותית לבחון האם המזרון עדיין משרת אתכם נאמנה, או לחלופין צריך להחליף אותו, וליהנות משינה איכותית. אבל פרמטר זה בהחלט אינו אמור להיות היחיד שיקבע את החלפת המזרון. על מנת לדעת בוודאות שהגיעה השעה להחליף את המזרון, עליכם להיות קשובים למה שהגוף שלכם מאותת לכם. כדאי שתשאלו את עצמכם כמה שאלות מנחות, כמו לדוגמה – האם חוויית השינה שלכם אופטימלית? האם היקיצה שלכם בבוקר מלווה בכל מיני מיחושים חדשים, האם אתם מתקשים במציאת מיקום נוח בשינה? במידה וכל השאלות הללו נענות באופן חיובי, באה השעה להחליף את המזרן הישן שלכם.

אימתי יש לקנות מזרון בצורה מקוונת?

כמו כל רכישה, אף רכישת מזרון בצורה מקוונת מומלצת ביותר למי שהזמן דוחק בו, והוא מעוניין לקנות מזרן מבלי לעזוב את דירתו. לא מדובר בסיכון גדול, מכיוון שניתן למצוא כיום אתרים שערבים להחזר כספי במידה והרכישה לא מוצאת חן בעיניכם, ובדרך כלל, לא גובים כסף עבור המשלוח. רכישת מזרן באופן מקוון מציבה בפניכם עלות סופית של המוצר. מתי זה לא מומלץ? ובכן, עליכם להיפטר מהמזרן החדש בעצמכם, ולהגדיר את המזרון הרצוי בעצמכם.

אימתי כדאי לרכוש מזרון בחנות רגילה?

הרבה אנשים מעדיפים לקנות מזרון בצורה המסורתית, בחנות רגילה, כמו פעם. חנות כזאת מאפשרת לכם לנסות את המזרון פיסית, ולהתוודע למנעד רב של סוגי מזרונים. להבדיל מקניית המזרון באינטרנט, שבה המחיר קבוע, בחנות רגילה ממש לא חייבים לשלם את המחיר הראשוני, תמיד אפשר לנהל משא ומתן על המחיר, לבקש הנחה, לבחור במבצעים, וכיוצא בכך.